صفحه اصلی اخبار آموزش خدمات محصولات درباره ما ارتباط با ما
سیستم مدیریت کیفیت، QMS

سازمان بين‌المللي استاندارد (ISO) در سال 1987 توسط کميته فني(TC 176) ، استانداردهاي سري ISO 9000 را عرضه نمود. استاندارد ISO 9001 با تکيه بر رويکرد فرآيندي و منطق بهبود مداوم، بر کيفيت مدیریت تمرکز داشته و سازمان‌ها را جهت کسب رصت‌هاي جديد در محيط رقابتي امروز آماده مي‌سازد. تاکنون شرکت‌ها و سازمان‌هاي متعددي در سرتاسر جهان به پياده سازي و دريافت گواهينامهISO 9001 اهتمام ورزيده‌اند، به نحوي که امروزه اين استاندارد در صدر فهرست تعداد گواهينامه‌هاي صادره جهان در مقايسه با ساير استانداردهاي ISO قرار دارد.

در اين استاندارد، الزامات يک سيستم مديريت کيفيت براي مواردي مشخص مي‌گردد که يک سازمان نيازمند به اثبات توانايي خود در ارائه محصولاتي دارد که مي‌بايست خواسته‌هاي مشتري و الزامات قانوني مربوطه را برآورده نمايند . هدف اصلي اين استاندارد، ارتقاء سطح رضايتمندي مشتريان بوده و قابل پياده سازي و دريافت گواهينامه در تمامي زمينه‌هاي کاري مي‌باشد. امروزه دريافت گواهينامه ISO/9001، شاهدي دال بر تعهد سازمان‌ها به کيفيت و همچنين ارتقاء آن از طريق اصلاح فرآيندها و بهبود مداوم در مقايسه با رقبا مي‌باشد.

 

شرکت کاربرد سیستم سدید (کاسیس) ، با استفاده از تجربيات متعدد خود در مميزي سازمان‌ها و شرکت‌هاي دولتي و خصوصي در بخش‌هاي مختلف توليدي و خدماتي، به ارائه خدمات مميزي و صدور گواهينامه ISO 9001 جهت سازمان‌هاي متقاضي مي‌پردازد. با مميزي اثر بخش به سازمان‌ها فرصت مي‌دهيم تا با شناسايي نقاط قوت و ضعف خود، فعاليت‌هاي ارزش افزا را تقويت نمايند .

 

 

   
 
 
 
ورود سایت PECB