صفحه اصلی اخبار آموزش خدمات محصولات درباره ما ارتباط با ما
آموزش

امروزه افزایش سطح دانش تخصصی و عمومی کارکنان در کنار فراگیری دانش آکادمیک از چنان جایگاهی برخوردار است که مدیران و تصمیم گیران، حجم قابل ملاحظه ای از منابع سازمان را به آن اختصاص داده و می کوشند از طریق آموزش و باز آموزی های موثر و برنامه ریزی شده ضمن بهینه سازی عملکرد سازمان جایگاه آن را در بازار رقابتی ارتقا بخشد.

مرکز آموزش های کاسیس با جذب وسیعی از اساتید مجرب، صاحب نام و با تجربه با هدف انتقال آخرین مفاهیم، راهکارها و فناوریهای اطلاعات و ارتباطات و به منظور ارتقای سطح دانش مدیران، کارشناسان و متخصصان کشور افتخار ارئه خدمات به طیف وسیعی از شرکت ها، سازمانها، ادارات و موسسات دولتی و خصوصی را در کارنامه خود ثبت نموده است. .

 

مدرسین دوره ها علاوه بر سابقه درخشان در برگزاری کلاس ها و سمینارهای تخصصی دارای تجربیات متعدد در طراحی و پیاده سازی  سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات بوده و سابقه حضور در پروژه های مختلف را در کارنامه خود دارند. این مدرسین با شبیه سازی پیچیدگیها و دشواری های پروژه های عملی در لابراتوار و تعریف سناریوهایی مختلف، دانش پژوهان را در جریان جزئیات مفاهیم قرار می دهند، به طوری که پس از پایان این دوره ها دانش پژوهان به آسانی قادر به تصمیم گیری، انتخاب، طراحی، پیاده سازی و بهر گیری از انواع سیستم های مرتبط خواهند بود.

مرکز آموزش کاربرد سیستم در سال 1391 موفق به اخذ پروانه نما (  نظام مدیریت امنیت اطلاعات)  برای برگزاری دوره های آموزشی در حوزه ISMS از سازمان فناوری اطلاعات گردید

ورود سایت PECB